fbpx

Kontakta oss


Större sällskap & frågor

Ge oss feedback på vår mat och service så vi kan bli bättre. Kontakta din restaurang och låt dem veta vad du tycker! För större sällskap och eventuella frågor kontakta oss gärna per telefon eller via mail. Se kontakt information under kontaktuppgifter.

Vill du boka foodtruck?

Läs mer här på vår foodtruck sida eller skicka ett mail till oss på foodtruck@brodernas.nu

Vill du bli en del av Brödernas?

Om du är intresserad av att börja jobba med oss på Brödernas är du välkommen att besök vår rekryteringssida och skicka in din ansökan till oss.

Kontaktuppgifter

Brödernas Huvudkontor
Sjövikskajen 8
117 58 Stockholm
Stockholms län

Arboga

Restaurang Brödernas Arboga
Burskapsvägen 3C
732 95 Arboga
T: 0589-356300
E: arboga@brodernas.nu

Gustavsberg

Restaurang Brödernas Gustavsberg
Odelbergs väg 3
134 40 Gustavsberg
T: 08-41013170
E: gustavsberg@brodernas.nu

Farsta Centrum

Restaurang Brödernas Farsta Centrum
Kroppaplan 15
123 47 Farsta
T: 08-4403949
E: farsta@brodernas.nu

Hammarby Sjöstad

Brödernas Hammarby Sjöstad
Hammarby Allé 101
120 64 Stockholm
T: 08-4403940
E: sjostan@brodernas.nu

Hornstull

Restaurang Brödernas Hornstull
Hornsgatan 180
117 34 Stockholm
T: 08-6683404
E: hornstull@brodernas.nu

Jönköping

Restaurang Brödernas Jönköping
Solåsvägen 4
553 03 Jönköping
T: 036-4404098
E: jonkoping@brodernas.nu

Kumla

Restaurang Brödernas Kumla
Stationsgatan 8
692 35 Kumla
T: 019-445509
E: kumla@brodernas.nu

Kungsholmen

Restaurang Brödernas Kungsholmen
Scheelegatan 20
116 63 Stockholm
T: 08-6500299
E: kungsholmen@brodernas.nu

Kållered

Restaurang Brödernas Kållered
Ekenleden 1A
428 36 Kållered
T: 031-3501701
E: kallered@brodernas.nu

Linköping

Restaurang Brödernas Linköping
Tanneforsgatan 3
582 24 Linköping
T: 013-1902190
E: linkoping@brodernas.nu

Liljeholmskajen

Restaurang Brödernas Liljeholmskajen
Sjövikskajen 24
117 57 Stockholm
T: 08-51511700
E: liljeholmskajen@brodernas.nu

Marbella (Spain)

Restaurant Brödernas
Calle las Malvas 15
29600 Marbella
T: +34628717135
E: marbella@brodernas.nu

Nordstan

Restaurang Brödernas Nordstan
Norra Hamngatan 20
411 06 Göteborg
T: 031-3501700
E: nordstan.gbg@brodernas.nu

Nyköping

Restaurang Brödernas Nyköping
Västra Storgatan 14
611 31 Nyköping
T: 0155-30333
E: nykoping@brodernas.nu

Odenplan

Restaurang Brödernas Odenplan
Odengatan 60
113 22 Stockholm
T: 08-4403948
E: odenplan@brodernas.nu

Rörstrand

Restaurang Brödernas Rörstrand
Rörstrandsgatan 19
113 41 Stockholm
T: 08-4404095
E: rorstrand@brodernas.nu

Sickla

Restaurang Brödernas Sickla
Siroccogatan 7
131 54 Nacka
T: 08-272330
E: sickla@brodernas.nu

Skanstull

Restaurang Brödernas Skanstull
Ölandsgatan 45
116 63 Stockholm
T: 08-101212
E: skanstull@brodernas.nu

Stadion

Restaurang Brödernas Stadion
Valhallavägen 113
115 51 Stockholm
T: 08-990079
E: stadion@brodernas.nu

Skövde

Restaurang Brödernas Skövde
Billingehovsvägen 3
541 42 Skövde
T: 0500-494349
E: skovde@brodernas.nu

Uppsala

Restaurang Brödernas Uppsala
St:Persgatan 12
753 20 Uppsala
T: 018-4444064
E: uppsala@brodernas.nu

Ursvik

Restaurang Brödernas Ursvik
Marieborgsgatan 4
174 62 Sundbyberg
T: 070-7300347
E: ursvik@brodernas.nu

Vallentuna

Restaurang Brödernas Vallentuna
Tuna Torg 3A
186 31 Vallentuna Socken
T: 08-58006050
E: vallentuna@brodernas.nu

Visby

Restaurang Brödernas Visby
Standgatan 13
621 56 Visby
T: 0498-274060
E: visby@brodernas.nu

Växjö

Restaurang Brödernas Växjö
Storgatan 36
352 31 Växjö
T: 0470-549700
E: vaxjo@brodernas.nu

Åkersberga

Restaurang Brödernas Åkersberga
Klappbryggan 3
184 53 Stockholm
T: 08-40027028
E: akersberga@brodernas.nu

Örebro

Restaurang Brödernas Örebro
Orvar Bergmarks plats 5
702 23 Örebro
T: 019-5000019
E: orebro@brodernas.nu

Östermalm

Restaurang Brödernas Östermalm
Östermalmstorg 5
114 42, Stockholm
T: 08-7150008
E: ostermalm@brodernas.nu

Restaurangen tar inte emot bordsbokningar.

Senaste nyheterna

Vi välkomnar Mika Zibanejad till Brödernas

VI VÄLKOMNAR MIKA ZIBANEJAD TILL BRÖDERNAS.

Viktigt meddelande

Brödernas tar in bröder! Nu kan vi med stolthet och glädje äntligen presentera våra nya bröder!! Bröderna Mika Zibanejad och Monir Kalgoum blir tillsammans med Bojan Markovic våra nya delägare. Vi märkte från dag 1 att vårt koncept var efterlängtat och någonting som saknats! I dagsläget finns vi vid Liljeholmskajen, Visby och öppnade upp i... fortsätt läsa
Älskar du burgare? Sjyssta deals? Håll dig uppdaterad genom att prenumerera på vårat nyhetsbrev!