Välj din Brödernas restaurang för att se meny & boka bord:

Åkersberga

Klappbryggan 3,
184 53 Åkersberga

Telefon: 08-400 270 28
akersberga@brodernas.nu

Liljeholmskajen

Sjövikskajen 24
117 57 Stockholm

Telefon: 08-515 117 00
liljeholmskajen@brodernas.nu

Visby

Strandgatan 16
621 56 Visby

Telefon: 04-98274060
visby@brodernas.nu

Sickla

Siroccogatan 7
131 54 Nacka

Telefon: 08-272 330
sickla@brodernas.nu

Södermalm

Tjärhovsgatan 33
116 28 Stockholm

Telefon: 08-644 06 66
sodermalm@brodernas.nu

Skanstull

Ölandsgatan 45
116 63 Stockholm

Telefon: 08-10 12 12
skanstull@brodernas.nu

Gustavsberg

Odelbergs väg 3
134 40 Gustavsberg

Telefon: 08-410 13 170
gustavsberg@brodernas.nu

Botkyrka

Tingstorget 2

145 56 Norsborg

Telefon: 08-40 02 55 09
botkyrka@brodernas.nu

Kungsholmen

Scheelegatan 20
112 23 Stockholm

Telefon: 08-650 02 99
kungsholmen@brodernas.nu

Östermalm

Östermalmstorg 5
114 42 Stockholm

Telefon: 08-715 00 08
ostermalm@brodernas.nu

Marbella

29660 Nueva Andalucía,

(Marbella/ Malaga), Spain

Phone: +34 951925766
marbella@brodernas.nu

Hornstull

Hornsgatan 180

117 34 Stockholm

Telefon: 08-668 34 04
hornstull@brodernas.nu

Hammarby Sjöstad

Hammarby Allé 101

120 64 Stockholm

Telefon: 08-440 39 40
sjostan@brodernas.nu

Örebro

Orvar Bergmarks plats 5

702 23 Örebro

Telefon: 019-500 00 19
orebro@brodernas.nu

Rörstrand

Rörstrandsgatan 19

113 41 Stockholm

Telefon: 08-440 40 95
rorstrand@brodernas.nu

Nyköping

Västra Storgatan 14

611 31 Nyköping

Telefon: 0155-303 33
nykoping@brodernas.nu

Kommande Restauranger

Ursvik

Marieborgsgatan 4

174 62 Sundbyberg

Telefon: 08-440 40 75
ursvik@brodernas.nu

Uppsala

Svartbäcksgatan 7-11

753 20 Uppsala

Telefon: 018-444 40 64
uppsala@brodernas.nu

Stadion

Valhallavägen 113

115 51 Stockholm

Telefon: 08-440 39 44
stadion@brodernas.nu

Kumla

Stationsgatan 8

692 35 Kumla

Telefon: 019-44 55 09
kumla@brodernas.nu

Farsta Centrum

Kroppaplan 15

123 47 Farsta

Telefon: 08-440 39 49
farsta@brodernas.nu

Jönköping

Solåsvägen 4

553 03 Jönköping

Telefon: 036-440 40 98
jonkoping@brodernas.nu

Odenplan

Odengatan 60

113 22 Stockholm

Telefon: 08-440 39 48
odenplan@brodernas.nu

Nyheter

Älskar du burgare? Sjyssta deals? Håll dig uppdaterad genom att prenumerera på vårat nyhetsbrev!