fbpx

MÅNADENS BURGARE #2

Framtagen tillsammans med JLC

JLC-Burgaren (Veg)

Bröd, jalapeno-majjo, Naturli’ burger, sallad, rödlök, ost & salsa.

135kr

Pengarna går till

“Äntligen vår tur, tillsammans med Brödernas kommer vi i JLC att donera pengarna till Barncancerfonden, för att barn och cancer hör inte ihop.”

– JLC

Stockholms Restauranger

  • Botkyrka

    Tingstorget 2
    145 56 Norsborg

    Telefon: 08-40025509
    botkyrka@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Farsta Centrum

    Kroppaplan 15
    123 47 Farsta

    Telefon: 08-4403949
    farsta@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Gustavsberg

    Odelbergs väg 3
    134 40 Gustavsberg

    Telefon: 08-41013170
    gustavsberg@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – sent

    Besök Restaurang

  • Hammarby Sjöstad

    Hammarby Allé 101
    120 64 Stockholm

    Telefon: 08-4403940
    sjostan@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 23.00

    Besök Restaurang

  • Hornstull

    Hornsgatan 180
    117 34 Stockholm

    Telefon: 08-6683404
    hornstull@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Kungsholmen

    Scheelegatan 20
    116 63 Stockholm

    Telefon: 08-6500299
    kungsholmen@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 20.00

    Besök Restaurang

  • Liljeholmskajen

    Sjövikskajen 24
    117 57 Stockholm

    Telefon: 08-51511700
    liljeholmskajen@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 21.00

    Besök Restaurang

  • Odenplan

    Odengatan 60
    113 22 Stockholm

    Telefon: 08-4403948
    odenplan@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Rörstrand

    Rörstrandsgatan 19
    113 41 Stockholm

    Telefon: 08-4404095
    rorstrand@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 23.00

    Besök Restaurang

  • Sickla

    Siroccogatan 7
    131 54 Nacka

    Telefon: 08-272330
    sickla@brodernas.nu

    Öppet idag: 10.00 – 17.00

    Besök Restaurang

  • Skanstull

    Ölandsgatan 45
    116 63 Stockholm

    Telefon: 08-101212
    skanstull@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – Sent

    Besök Restaurang

  • Stadion

    Valhallavägen 113
    115 51 Stockholm

    Telefon: 076-3063860
    stadion@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 20.00

    Besök Restaurang

  • Södermalm

    Tjärhovsgatan 33
    116 28 Stockholm

    Telefon: 08-6440666‬
    sodermalm@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 20.00

    Besök Restaurang

  • Ursvik

    Marieborgsgatan 4
    174 62 Sundbyberg

    Telefon: 070-7300347
    ursvik@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 21.45

    Besök Restaurang

  • Vallentuna

    Tuna Torg 3A
    186 31 Vallentuna Socken

    Telefon: 08-58006050
    vallentuna@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Åkersberga

    Klappbryggan 3
    184 53 Stockholm

    Telefon: 08-40027028
    akersberga@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 20.30

    Besök Restaurang

  • Östermalm

    Östermalmstorg 5
    114 42, Stockholm

    Telefon: 08-7150008
    ostermalm@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – sent

    Besök Restaurang

Övriga Restauranger

  • Arboga

    Burskapsvägen 3C
    732 95 Arboga

    Telefon: 0589-356300
    arboga@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 20.00

    Besök Restaurang

  • Jönköping

    Solåsvägen 4
    553 03 Jönköping

    Telefon: 036-4404098
    jonkoping@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – sent

    Besök Restaurang

  • Kumla

    Stationsgatan 8
    692 35 Kumla

    Telefon: 019-445509
    kumla@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – sent

    Besök Restaurang

  • Kållered

    Ekenleden 1A
    428 36 Kållered

    Telefon: 031-3501701
    kallered@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 23.00

    Besök Restaurang

  • Linköping

    Tanneforsgatan 3
    582 24 Linköping

    Telefon: 013-1902190
    linkoping@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 21.00

    Besök Restaurang

  • Marbella (Spain)

    Calle las Malvas 15
    29600 Marbella

    Telefon: +34628717135
    marbella@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Nordstan

    Norra Hamngatan 20
    411 06 Göteborg

    Telefon: 031-3501700
    nordstan.gbg@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – sent

    Besök Restaurang

  • Nyköping

    Västra Storgatan 14
    611 31 Nyköping

    Telefon: 0155-30333
    nykoping@brodernas.nu

    Öppet idag: 10.00 – 20.00

    Besök Restaurang

  • Uppsala

    St:Persgatan 12
    753 20 Uppsala

    Telefon: 018-4444064
    uppsala@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – sent

    Besök Restaurang

  • Visby

    Standgatan 13
    621 56 Visby

    Telefon: 0498-274060
    visby@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 20.30

    Besök Restaurang

  • Växjö

    Storgatan 36
    352 31 Växjö

    Telefon: 0470-549700
    vaxjo@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Örebro

    Orvar Bergmarks plats 5
    702 23 Örebro

    Telefon: 019-5000019
    orebro@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – sent

    Besök Restaurang

Kommande Restauranger

  • Borås Knalleland

    Bergslenagatan 8
    506 30 Borås

    Telefon: 033-7245200
    knalleland@brodernas.nu

  • Haninge

    haninge@brodernas.nu

  • Järntorget

    Järntorget 8
    413 04 Göteborg

    Telefon: 031-3501702
    jarntorget.gbg@brodernas.nu

  • Liljeholmstorget

    Liljeholmstorget 2
    117 61 Stockholm

    liljeholmstorget@brodernas.nu

  • Motala

    motala@brodernas.nu

  • Skövde

    skovde@brodernas.nu

Nyheter

Älskar du burgare? Sjyssta deals? Håll dig uppdaterad genom att prenumerera på vårat nyhetsbrev!