Välj din Brödernas restaurang för att se meny & boka bord:
  • Åkersberga

    Klappbryggan 3
    184 53 Stockholm

    Telefon: 08-400 270 28
    akersberga@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 16.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Botkyrka

    Tingstorget 2
    145 56 Norsborg

    Telefon: 08-40 02 55 09
    botkyrka@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 21.00

    Besök Restaurang

  • Farsta Centrum

    Kroppaplan 15
    123 47 Farsta

    Telefon: 08-440 39 49
    farsta@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 17.00 – sent

    Besök Restaurang

  • Gustavsberg

    Odelbergs väg 3
    134 40 Gustavsberg

    Telefon: 08-410 131 70
    gustavsberg@brodernas.nu

    Öppet idag: 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00

    Besök Restaurang

  • Hammarby Sjöstad

    Hammarby Allé 101
    120 64 Stockholm

    Telefon: 08-440 39 40
    sjostan@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 16.30 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Hornstull

    Hornsgatan 180
    117 34 Stockholm

    Telefon: 08-668 34 04
    hornstull@brodernas.nu

    Öppet idag: 16.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Kumla

    Stationsgatan 8
    692 35 Kumla

    Telefon: 019-44 55 09
    kumla@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 16.30 – sent

    Besök Restaurang

  • Kungsholmen

    Scheelegatan 20
    116 63 Stockholm

    Telefon: 08-650 02 99
    kungsholmen@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 16.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Liljeholmskajen

    Sjövikskajen 24
    117 57 Stockholm

    Telefon: 08-515 117 00
    liljeholmskajen@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 16.30 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Marbella

    Calle las Malvas 14
    29660 Marbella, Málaga, Spain 117 57

    Telefon: +34 628 71 71 35
    marbella@brodernas.nu

    Öppet idag: 12.00 – 23.00

    Besök Restaurang

  • Nyköping

    Västra Storgatan 14
    611 31 Nyköping

    Telefon: 0155-303 33
    nykoping@brodernas.nu

    Öppet idag: 10.00 – 21.00

    Besök Restaurang

  • Örebro

    Orvar Bergmarks plats 5
    702 23 Örebro

    Telefon: 019-500 00 19
    orebro@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 17.00 – sent

    Besök Restaurang

  • Östermalm

    Östermalmstorg 5
    114 42, Stockholm

    Telefon: 08-715 00 08
    ostermalm@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Rörstrand

    Rörstrandsgatan 19
    113 41 Stockholm

    Telefon: 08-440 40 95
    rorstrand@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 16.30 – 22.00

    Besök Restaurang

  • Sickla

    Siroccogatan 7
    131 54 Nacka

    Telefon: 08-272 330
    sickla@brodernas.nu

    Öppet idag: 10.00 – 19.00

    Besök Restaurang

  • Skanstull

    Ölandsgatan 45
    116 63 Stockholm

    Telefon: 08-10 12 12
    skanstull@brodernas.nu

    Öppet idag: 16.00 – Sent

    Besök Restaurang

  • Södermalm

    Tjärhovsgatan 33
    116 28 Stockholm

    Telefon: 08-644 06 66‬
    sodermalm@brodernas.nu

    Öppet idag: 16.00 – 21.00

    Besök Restaurang

  • Stadion

    Valhallavägen 113
    115 51 Stockholm

    Telefon: 076-306 38 60
    stadion@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 16.00 – 21.00

    Besök Restaurang

  • Uppsala

    St:Persgatan 12
    753 20 Uppsala

    Telefon: 018-444 40 64
    uppsala@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – sent

    Besök Restaurang

  • Ursvik

    Marieborgsgatan 4
    174 62 Sundbyberg

    Telefon: 08-413 998 60
    ursvik@brodernas.nu

    Öppet idag: 11.00 – 14.00, 16.00 – 21.00

    Besök Restaurang

  • Visby

    Standgatan 13
    621 56 Visby

    Telefon: 04-982 740 60
    visby@brodernas.nu

    Öppet idag: 17.00 – 23.00

    Besök Restaurang

Kommande Restauranger

  • Jönköping

    Solåsvägen 4
    553 03 Jönköping

    Telefon: 036-440 40 98
    jonkoping@brodernas.nu

  • Odenplan

    Odengatan 60
    113 22 Stockholm

    Telefon: 08-440 39 48
    odenplan@brodernas.nu

Nyheter

Älskar du burgare? Sjyssta deals? Håll dig uppdaterad genom att prenumerera på vårat nyhetsbrev!